O Dagnus

Świadczymy profesjonalne usługi doradcze oraz wspieramy naszych Klientów na każdym etapie wdrażania efektywnych rozwiązań.

DAGNUS sp. z o.o. skupia wieloletnie doświadczenie oraz zasoby pięciu cenionych spółek doradczych. Dzięki ich współpracy i komplementarności świadczonych usług, DAGNUS oferuje Klientom nowy wymiar doradztwa, obejmujący kompleksowe usługi od analiz technicznych, poprzez analizy prawne, finansowe, podatkowe, aż po doradztwo organizacyjne, wykonawcze i zarządcze. Istotą doradztwa DAGNUS jest dostarczanie Klientom kompleksowego wsparcia, zarówno w bieżącej działalności, jak i na etapie budowania strategii oraz realizacji kluczowych projektów inwestycyjnych.

Zapraszam Klientów poszukujących twórczej
i skutecznej współpracy z doświadczonym zespołem ekspertów, prezentujących Istotę doradztwa - poszukiwanie najlepszych rozwiązań dzięki kompleksowemu podejściu.
Wiesław Samitowski
Prezes Zarządu

Nasz zespół

Poznaj naszych specjalistów
W skład zespołu DAGNUS wchodzą doświadczeni doradcy z branży ekonomicznej, prawnej oraz technicznej. Dzięki połączeniu ich doświadczenia, DAGNUS podejmuje się realizacji kompleksowych usług doradczych, wymagających interdyscyplinarnego i wieloaspektowego podejścia.

Dowiedz się więcej

Doświadczenia Zespołu

Poznaj nasze doświadczenia
Specjaliści DAGNUS od lat realizują skomplikowane projekty doradcze dla Klientów z wielu branż gospodarki. Nabyte doświadczenia pozwalają nam na znajdowanie rozwiązań w szybki i efektywny sposób.

Dowiedz się więcej

Zapraszamy do kontaktu

Kontakt
×
×